У Білорусі заговорили про "російський" Крим - МЗС України пригрозило непоправними наслідками

У Білорусі заговорили про "російський" Крим - МЗС України пригрозило непоправними наслідками
Читать на русском

В МЗС Білорусі дозволили собі неприпустимі формулювання стосовно українського Криму.

У Міністерстві закордонних справ України звернули увагу на заяву голови МЗС Білорусі Володимира Макея щодо приналежності Криму. Українське відомство попередило Білорусь про непоправні наслідки у відносинах двох країн, у разі визнання півострова територією РФ.

Про це заявив прес-секретар МЗС України Олег Ніколенко у Facebook, передає APnews.

"Виходимо із того, що офіційно, як і раніше, Білорусь підтримує суверенітет і територіальну цілісність нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах.

Зміна підходу Білорусі задля де-юре визнання тимчасово окупованого Криму територією Росії призведе до непоправних наслідків для українсько-білоруських відносин", - зазначив Ніколенко.

При цьому він висловив надію, що в Мінську віддають собі звіт в питанні приналежності Кримського півострова і не допустять кроків, які суперечать нормам міжнародного права.

Нагадаємо, скандал розгорівся через заяву глави МЗС Білорусі Володимира Макея. Останній сказав, що на сьогодні окупований Крим нібито є територією Росії.

"Крим є зараз російською територією. Давайте виходити з цього", - сказав Макей, але додав, що позиція Білорусі щодо Криму залишається незмінною.

Як повідомляв APnews, Лукашенко заявив Путіну, що хоче відвідати окупований Крим.

Новини партнерів

Мер Чернігова Атрошенко назвав "фігнею" прагнення України вступити до НАТО. Відео
Проекти метро на Троєщину готуватимуть ще щонайменше 2 роки - документ