У Білорусі всі бояться слова "Майдан" та кровопролиття - політолог

У Білорусі всі бояться слова "Майдан" та кровопролиття - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Політолог зазначив, що ні нинішня влада, ні її опоненти не знають, чим можуть закінчитися протести в Білорусі

Протести в Білорусі можуть привести до чого завгодно, але всі бояться повторення "українського майдану". Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політичний аналітик Олександр Федута.

"Ситуація виглядає так, що ніхто не уявляє собі, чим може закінчитися протистояння в Білорусі. Відповіді на це немає ні у чинного президента, ні у його опонентів", - зазначив політолог.

При цьому він вказав, що всі бояться, що слово "майдан" має на увазі кровопролиття, і все це дуже не хочуть. Водночас, за його словами, у нинішнього президента Олександра Лукашенка немає одностайної підтримки з боку публічних людей.

"Якщо ми маємо на увазі під протестами критику чинного президента, то так. Голоси публічних людей розділилися - є ті, хто за, та є ті, хто проти. Є ті, хто підтримує Лукашенко, є ті, хто підтримує Тихановська (головний опонент Лукашенко на виборах Світлана Тихановська, - ред.) ", - підсумував Федута.

Як повідомляв APnews раніше, влада Білорусі не видасть Україні нікого із затриманих членів ПВК "Вагнер", тому що вони потрібні для подальших торгів з Російською Федерацією.

Новини партнерів

У Хмельницькій області молодий хлопець убив жінку через відмову в сексі за гроші
Міністр Степанов розповів, в чому різниця між "швидкими" в Україні та світі