У Білорусі відкрили кримінальну справу проти опозиції за створення координаційної ради

У Білорусі відкрили кримінальну справу проти опозиції за створення координаційної ради
Читать на русском

Керівництво координаційної ради з мирної передачі влади відкинуло звинувачення

Генеральний прокурор Білорусі Олександр Конюк заявив про порушення кримінальної справи за "захоплення влади через створення Координаційної ради". Про це повідомляє APnews з посиланням на Кулуари KYKY.

"Створення та діяльність Координаційної ради спрямовані на захоплення державної влади, а також на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь. За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 361 Кримінального кодексу (Заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь, - ред.)", - сказав Конюк.

Керівництво координаційної ради з мирної передачі влади відкинуло звинувачення. Представники опозиції зазначили, що їх перехідна рада не загрожує національній безпеці Білорусі, а порушення кримінальної справи є не чим іншим, як політичним переслідуванням.

Як повідомляв APnews раніше, глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив, що для президента Білорусі Олександра Лукашенка Україна є еталоном негативного життя.

Новини партнерів

"Люби, а не пали": у Києві на Подолі з'явився незвичайний арт-об'єкт
Хто приніс Навальному чай, яким він "отруївся" - відео з камер спостереження