У Барселоні до 2022 року запустять безпілотні літаючі таксі

У Барселоні до 2022 року запустять безпілотні літаючі таксі
Читать на русском

Крім столиці Каталонії таксі-безпілотники з'являться в Сантьяго-де-Компостела.

У найближчому майбутньому в Барселоні і Сантьяго-де-Компостела з'являться літаючі таксі. Про це заявило управління аеронавігації Іспанії Enaire, повідомляє APnews з посиланням на The Guardian.

"Необхідно перевести дорожній трафік в третій вимір - повітряний простір. Головне, щоб це було максимально ефективно і раціонально", - заявив генеральний директор управління Анхель Луїс Аріас. Найбільше подібне нововведення повинне порадувати туристів, адже вони зможуть милуватися середземноморською природою і архітектурою з висоти пташиного польоту.

Enaire співпрацює з Європейським Союзом в двох проектах зі створення літаючих таксі та інших повітряно-транспортних засобів, наприклад, дронів. "Обидва проекти презентують авіатаксі в 2022 році. Перший політ відбудеться в Барселоні і Сантьяго-де-Компостела", - запевнив Аріас.

Також Анхель Луїс Аріас запевнив, що агентство готове допомагати як державним, так і приватним компаніям Іспанії взяти участь в проектах. Відзначимо, що ще в минулому році іспанська компанія Tecnalia представила свій прототип безпілотного одномісного аеротаксі, яке розраховане на перевезення людини або 150 кілограм вантажу.

Напевно і здорово, що літаючі таксі з'являться не раніше 2022 року. Адже в світі багато країн знову вводять локдаун. А ми розібралися, в яких країнах це вже сталося і чи потрібен жорсткий локдаун Україні.

У Раді замість Вакарчука з'явився новий нардеп
«Лікарня - не санаторій»: МОЗ виправдався за відмови у госпіталізації хворих на COVID-19

Новини партнерів