У 2020 році українці менше хворіли інфекційним хворобами - ЦОЗ

У 2020 році українці менше хворіли інфекційним хворобами - ЦОЗ
Читать на русском

В Одеській області за рік виявили один випадок сибірської виразки

Українці в 2020 році менше хворіли на інфекційні захворювання, ніж в 2019 році. Про це повідомляє APnews з посиланням на Центр громадського здоров'я.

Так, загальна захворюваність на різні види вірусного гепатиту впала на 47,6%. При цьому захворюваність на кліщовий вірусний енцефаліт, сказ, черевний тиф і паратифи залишилася фактично на тому ж рівні.

Крім того, в Україні не зафіксовано в 2020 році жодного випадку холери, бруцельозу, дифтерії, орнітозу та гострого поліомієліту. У той же час на відміну від 2019 року виявили один випадок сибірської виразки серед дорослих в Одеській області та три випадки туляремії - Харківській та Сумській областях.

У 2020 році українці менше хворіли інфекційним хворобами - ЦОЗ

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України 11 березня ввів карантин на всій території країни, який передбачає обов'язковий масочний режим в суспільних місцях. Обмежувальні заходи діють до цього дня.

Як раніше повідомляв APnews, МОЗ затвердило нові стандарти надання медичної допомоги при вірусних гепатитах В та С у дорослих і дітей. Зокрема, спростили процедуру обстеження пацієнтів.

Новини партнерів

В Україні офіційно заборонили використовувати російську вакцину від COVID-19
Український клуб вийшов в плей-офф Кубка Європи з баскетболу