У 18 областях України встановлено "червоний" рівень COVID-госпіталізацій

У 18 областях України встановлено "червоний" рівень COVID-госпіталізацій
Читать на русском

Критична ситуація і у Києві

В Україні продовжує зростати рівень захворюваності на COVІD-19, хворі потрапляють до лікарень. За підсумком минулої доби у 18 областях встановлено "червоний" рівень госпіталізацій.

Про це APnews пише з посиланням на дані Міністерства охорони здоров’я.

Ситуація за добу погіршилась у Києві, Луганській та Херсонській областях - якщо ще вчора ситуація із госпіталізаціями в цих регіонах була стабільною, то вже сьогодні вона погіршилася і області стали "червоними" за цим показником.

Таким чином критичний рівень госпіталізації наразі зафіксовано у Києві, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Стабільною ситуація з госпіталізаціями залишається у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській та Черкаській областях.

Наразі у більшості регіонів встановлено "помаранчевий" рівень карантину, у Івано-Франківській та Рівненській - "червоний", а от Полтавські область - "жовта".

У 18 областях України встановлено "червоний" рівень COVID-госпіталізацій

APnews писав, що в Україні кількість госпіталізацій дітей з COVID-19 зросла втричі: зайнято понад 50% ліжок.

Новини партнерів

Завербували білоруські спецслужби: СБУ затримала чоловіка, який готував у Києві теракт
14 лютого: яким подарунком здивувати кожен знак зодіаку у День Закоханих