Твіттер офіційно звинуватили в публікації та заробітку на дитячій порнографії

Твіттер офіційно звинуватили в публікації та заробітку на дитячій порнографії
Читать на русском

Компанія на цю мить відмовляється від публічних коментарів

Мешканка Каліфорнії, США, подала судовий позов проти Твіттера, в якому звинувачує соціальну мережу в публікації та заробітку на дитячій порнографії за участю її 13-річної дитини. Про це повідомляє APnews з посиланням на NYPost.

Вперше публікації з вмістом дитячої порнографії з'явилися восени 2019 року на двох різних акаунтах у Твіттері. Протягом наступного місяця, в грудні, з'явилося ще 3 твіти з підлітком, проте соціальна мережа так нічого й не зробила.

Доу дізнався про публікації тільки в січні 2020 року, оскільки в той момент він став об'єктом булінгу серед своїх однокласників. Його психіка була настільки зруйнована, що хлопчик став схильний до самогубства.

Сім'я Джона Доу стверджує, що їхній син постраждав через однокласників, які погрозами змусили їх сина надіслати в ще одну популярну соціальну мережу Snapchat, коли йому було 13 років. Отримавши потрібні фотографії сексуального характеру, шантажери почали погрожувати йому відіслати відверті фотографії та відео його батькам, спортивному тренеру і пастору церкви.

Батьки Джона Доу звернулися до адміністрації школи та подали скаргу на Твіттер, щоб відверті твіти були видалені. Однак Твіттер відмовився прибрати публікації зі своєї соціальної платформи, посилаючись на внутрішнє розслідування, яке виявило ніяких порушень в їх політиці безпеки. Тому батьки жертви подали офіційне звинувачення в федеральний суд штату Каліфорнії на світову компанію за недотримання політики безпеки, публікації та заробітку на дитячій порнографії за участю їхнього сина, які зробили його схильним до самогубства.

Раніше APnews також повідомляв, колишній президент США Дональд Трамп заявив про створення своєї власної соціальної мережі після блокування його акаунта у Твіттері.

Новини партнерів

У Москві затримали соратників Навального: наказують поїхати з Росії
Трагедія у Харкові: омбудсмен заявила, що в Україні більшість будинків для літніх людей працюють нелегально