Туристичні місця Барселони спорожніли через пандемію коронавірусу: працюють тільки госпіталі та супермаркети. Ексклюзив

Туристичні місця Барселони спорожніли через пандемію коронавірусу: працюють тільки госпіталі та супермаркети. Ексклюзив
Ексклюзив
Читать на русском

Центральний парк та проспект зачинені. Водночас громадський транспорт продовжує працювати в обмеженому режимі

Українка Лілія Регал, яка проживає в іспанській Барселоні, в ексклюзивному відео для APNEWS показала, як виглядає одне з найбільш відвідуваних місць у місті - Тріумфальна арка, біля якої не залишилось туристів.

Хоча офіційно карантин тільки ввели, за кілька днів до цього місто почали патрулювати поліцейські авто.

"Сьогодні у нас перший офіційний день карантину, але вже два дні як їздять поліцейські машини по вулицях, кажуть всім, йти додому, кому не сидиться", - розповіла Регал.

Вона додала, що на вулицях, в основному залишились лише люди, які вигулюють собак. Центральний парк та проспект зачинені. Водночас громадський транспорт продовжує працювати в обмеженому режимі.

"Якісь одиночні люди ходять по вулиці, це зазвичай люди з собаками. Наш перший центральний найбільший парк закритий, проспект теж. Публічний транспорт працює, але з того, що я розумію, в якомусь обмеженому форматі. Вчора, наприклад, зупиняли всі машини на вулиці, всіх питали, куди вони їдуть, чому їм не сидиться вдома, і казали йти додому", - пояснила українка.

Наразі в Барселоні працюють тільки заклади першої необхідності, серед яких супермаркети, госпіталі та аптеки.

"Працюють тільки госпіталі, супермаркети і аптеки, маленькі магазинчики теж не працюють. Паніка більше в інтернеті, ніж на вулиці", - зазначила Регал.

Як повідомляв APNews, нардеп Ради 8 скликання Віталій Купрій, який наразі знаходиться в Єгипті разом з тисячами українців, розповів, що більше ніж 50 тисяч українців застрягли у Єгипті на невизначений час у зв’язку з масштабним скасуванням рейсів через поширення коронавірусу. З них 14 тисяч - клієнти авіаперевізника JoinUp.

Нагадаємо, що в Італії у зв'язку з пандемією коронавірусу повністю спорожніли туристичні вулиці і площа Сан Марко.

Новини партнерів

МЗС: Українців з Єгипту мають повернути "героїчні" туроператори
Ніхто не буде забутий: в МЗС пообіцяли допомогти українцям, які не встигли повернутися в Україну