Туреччина готова співпрацювати з "Талібаном" заради миру

Туреччина готова співпрацювати з "Талібаном" заради миру
Читать на русском

Ердоган підкреслив: він - "відкритий для співпраці" з талібами заради миру в Афганістані і захисту національних інтересів Туреччини.

Туреччина готова співпрацювати з терористами "Талібану", заради миру в Афганістані та захисту національних інтересів Туреччини.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву президента Турецької Республіки Реджепа Тайїпа Ердогана.

За його словами, він готовий прийняти лідерів "Талібану", якщо таке рішення допоможе забезпечити добробут турецьким сім'ям, які проживають в Афганістані. Глава держави підкреслив, що "відкритий для співпраці" з талібами заради миру в Афганістані та захисту національних інтересів Туреччини.

"Ми готові до всіх видів співробітництва, щоб зберегти мир для афганського народу, добробут турецьких громадян, які живуть в цій країні, а також захистити інтереси нашої держави. Ми готові до всіх видів співробітництва в ім'я миру в усьому світі", - сказав Ердоган.

Крім того, турецький президент зазначив, що зараз заяви талібів є помірними. Також, на його думку, військова присутність Туреччини в Афганістані зміцнить позиції "нової адміністрації" цієї країни на міжнародній арені та полегшить її роботу.

Крім усього іншого, Ердоган додав, що розраховує провести переговори щодо обстановки в Афганістані з канцлером ФРН Ангелою Меркель і президентом Росії Володимиром Путіним.

Раніше APnews повідомляв, Європейський союз буде співпрацювати з урядом Афганістану після захоплення влади "Талібаном" тільки, якщо він буде поважати основні права афганців, в тому числі права жінок, а також запобігати використанню території країни терористами.

Новини партнерів

У Києві директора комунального підприємства підозрюють у привласненні 33 млн гривень на покупку ПЗ
Система автоматичної фіксації порушень ПДР в Україні запрацює ще в трьох областях і чотирьох містах