Трускавець 2.0. "Слуга народу" готує нові "секретні" навчання нардепів

Трускавець 2.0. "Слуга народу" готує нові "секретні" навчання нардепів
Читать на русском

Такі навчання під головуванням Зеленського вже проходили два роки тому.

"Вперше чую про це", - так глава комітету з питань здоров'я нації і нардеп "Слуги народу" Михайло Радуцький прокоментував інформацію "Української правди" про депутатські навчання у Трускавці 2.0, які нібито готує президент Володимир Зеленський. Такі навчання вже проводилися два роки тому – у 2019 році.

Про це Радуцький заявив в ефірі "Україна 24", передає APnews.

За даними видання, Зеленський має провести зустріч зі "слугами народу" до 2 жовтня.

В свою чергу Радуцький нагадав, що він входить до складу Політради партії, а отже знав би, якби президент збирав депутатів на нові навчання.

Питання до політика прозвучало в контексті того, що з 23 вересня вся Україна переходить в "жовту" зону, будуть діяти посилені карантинні обмеження, а в Раді половина депутатів не вакциновані.

"Я член політради партії "Слуга народу" і перший раз почув про це від вас. Я не можу вам коментувати те, чого не існує. Я про це не чув і не знаю, але знаходячись у Політраді партії, як ви вважаєте, я б про це знав?" – заявив політик.

Крім того, Радуцький, знаходячись у Раді поруч зі своїми колегами, заявив, що вони також не мають інформації про навчання.

"Є Офіс президента, прес-служба партії. Якби це вони оголосили, я б погодився, навіть якби не чув про це.

Якщо будуть навчання, але якщо Трускавець буде у червоній чи помаранчевій зоні, то я буду проти цих навчань", - наголосив Радуцький.

В той же час, нардеп від "слуг" Олексій Устенко підтвердив виданню "Вести", що такий з'їзд дійсно планується:

"Не впевнений, що це буде навчання, вже нас пізно навчати. Швидше за все це буде якась неформальна зустріч-з'їзд партії, я про це чув, поки не розумію, чи буде це в Карпатах або іншому місці, начебто це кінець вересня-початок жовтня. Напевно буде якийсь тімбілдинг, або, швидше за все, просто зустріч або обговорення питань, тому що два роки до виборів залишилося.

Є питання з приводу округів, по тому, хто як далі йде, є питання з партбудівництва, їх багато, їх треба обговорювати колективно, і мені здається, що вони там і будуть обговорюватися. Тим більше, що є ряд законів, які не пройшли до цього і повинні йти потім", - повідомив Устенко.

Як повідомляв APnews, Радуцький запевнив, що в Раді менше 50% вакцинованих нардепів.

Новини партнерів

В Україні 46% працівників освіти вакцинувалися проти COVID-19
Зеленський може втрутитися в конфлікт між Разумковим та «СН», - Подоляк