Труханов попередив одеситів про віялові відключення світла

Труханов попередив одеситів про віялові відключення світла
Читать на русском

Мер Одеси наголосив, що куплені за допомогою волонтерів кисневі концентратори працюють від електроживлення.

В Одесі є вірогідність віялового відключення світла. Мер міста зазначив, що необхідно передбачити автономні акумулятори для лікарень, зокрема кисневих концентраторів.

Про це одеський голова Геннадій Труханов повідомив під час наради, пише APnews.

"На жаль є така інформація, що у нас можуть бути якісь віялові відключення світла", - запинаючись сказав Труханов.

Він зазначив, що куплені за допомогою волонтерів кисневі концентратори працюють від електроживлення, а тому потрібно передбачити акумулятори, які дозволять їм працювати навіть при відключенні електроенергії.

"Як нам можна продумати до концентраторів, щоб передбачалася наявність акумуляторів. Щоб при відключенні електрики вони змогли працювати якийсь проміжок часу", - запитав він у присутніх на нараді.

Міський голова доручив директору департаменту охорони здоров'я Левону Нікогосяну звернутися до виробників кисневих концентраторів та дізнатися, чи можливо передбачити наявність у них акумуляторів, щоб апарати могли працювати під час відключення електрики.

Раніше APnews повідомляв, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що українцям не варто боятися віялових відключень електроенергії взимку і в будинках може бути відсутнє світло лише під час ремонтних робіт.

Новини партнерів

"Це не те, що ви обіцяли": Кулеба заявив, що вступ України в НАТО гальмують країни-члени альянсу
На Хмельницькій АЕС хочуть побудувати два нові енергоблоки за американською технологією