Труба подав позов до ВС через звільнення його з посади

Труба подав позов до ВС через звільнення його з посади
Читать на русском

З посади директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу раніше своїм наказом звільнив Президент України Володимир Зеленський.

Колишній директор Державного бюро розслідувань Роман Труба подав позов до Верховного Суду щодо визнання указу Президента України Володимира Зеленського про його звільнення з посади директора незаконним. Про це він повідомив у своєму каналі в Telegram.

"Подав позов до Верховного Суду про визнання незаконним Указу Президента України про дострокове припинення повноважень директора Державного бюро розслідувань. Зняття з посади було політичним рішенням, яке з’явилося внаслідок реалізації сценаріїв різних груп. Оцінити його ефективність можна буде з плином часу", - написав Труба.

Проте на його думку, має бути правове рішення.

"Наразі ДБР стало вершиною моєї професійної кар’єри, тому вважаю дострокове припинення повноважень на посаді директора має отримати, окрім політичної, правову оцінку", - зазначив Труба.

Нагадаємо, 27 грудня Президент Зеленський звільнив директора ДБР Трубу і призначив йому заміну.

Як повідомлялося, Генпрокуратура України ще 13 грудня відкрила кримінальне провадження проти колишнього директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби.

У МЗС розглядають можливість евакуації громадян України з Китаю
У центрі Львова сталася різанина

Новини партнерів