Трьох українських спортсменів відсторонили від Олімпіади в Токіо за порушення антидопінгових правил

Трьох українських спортсменів відсторонили від Олімпіади в Токіо за порушення антидопінгових правил
Читать на русском

Наша збірна втратила представників в метанні молота і спортивної ходьби.

Українські спортсмени Михайло Гаврилюк, Назар Коваленко і Наталя Пироженко-Чорномаз не виступлять на Олімпіаді в Токіо. Всю трійку відсторонили від змагань за порушення антидопінгових правил.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Федерації легкої атлетики України.

Відповідне рішення прийняв незалежний орган по боротьбі з негативними явищами в легкій атлетиці (AIU). В якості причини там вказали порушення українськими легкоатлетами пункту 15 антидопінгових правил.

Цей пункт говорить про те, що спортсмен повинен пройти три допінг-тесту поза змаганнями. Причому ці тести повинні проводитися з інтервалом не менше трьох тижнів протягом 10 місяців.

Таким чином Михайло Гаврилюк не зможе представити Україну в категорії метання молота, а Назар Коваленко - в спортивній боротьбі. Своєю чергою Наталія Пироженко-Чорномаз вважалася запасною спортсменкою в команді по естафеті 4х400 метрів. Тому українська команда зможе взяти участь в цій категорії.

Раніше APnews повідомляв, що ще одну українську спортсменку, тріатлоністку Юлію Єлістратову, відсторонили від змагань в Токіо через допінг. Також на Олімпійських Іграх в Токіо українського дзюдоїста Ньябалі дискваліфікували за заборонений прийом.

Новини партнерів

На Харківщині згвалтували та вбили 6-річну дівчинку
У Рівному через масштабну пожежу частина міста залишилась без світла