Троє осіб відмовились повертатися в "ЛНР": обмін полоненими пройшов за формулою "11 на 4"

Троє осіб відмовились повертатися в "ЛНР": обмін полоненими пройшов за формулою "11 на 4"
Читать на русском

Українська сторона передала чотирьох людей, а "ЛНР" звільнила 11.

Обмін полоненими між Україною та "ЛНР" відбувся біля смт Щастя. Україна повернула додому 11 громадян.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву уповноваженої з прав людини Людмили Денісової у Telegram.

За її словами, серед тих, хто повернувся додому: Віталій Желдак, який був засуджений так званим "Верховним судом ЛНР"; Олександр Табачний, який є одним з найстарших, хто потрапив у полон та з 2019 року знаходився в "ЛНР" у СІЗО; Алевтина Попова, яка була засуджена так званим судом "ЛНР" за "Державну зраду"; Сергій Русінов - наймолодший затриманий силовиками так званої "ЛНР" у 2018 році через те, що в соціальних мережах закликав до єдності України та засуджував діяльність незаконних збройних формувань.

"Мною було передано в Центр звільнення заручників при СБУ понад 80 звернень родичів та близьких наших громадян з проханням їх звільнити", - наголосила омбудсмен.

В свою чергу, українська сторона передала четверо осіб "ЛНР", ще троє відмовилися повертатися на окуповану територію. Про це заявила представник окремих районів Луганської області в робочій підгрупі з гуманітарних питань Ольга Кобцева.

Як повідомляв APnews, у четвер, 16 квітня, розпочався обмін полоненими між "ДНР" і Україною, який проходить на КПВВ "Майорск", під Горлівкою.

Новини партнерів

"Ми повернемо всіх": Зеленський прокоментував обмін полоненими та пообіцяв подальшу боротьбу
В "Слузі народу" розповіли про ще один сценарій виходу з карантину та назвали нові терміни