Три роки тому з'явилося ДБР, але керівники Бюро давно забули куди і навіщо йшли - адвокат

Три роки тому з'явилося ДБР, але керівники Бюро давно забули куди і навіщо йшли - адвокат
Читать на русском

У цей день в 2017-му Державне бюро розслідувань зареєстроване як юридична особа.

У цей день в 2017 році зареєстрували Державне бюро розслідувань, але зараз воно далеко від того, яким воно було задумано. Про це заявив адвокат та екс-радник голови ДБР Олег Шрам, передає APnews.

"У цей день в 2017-му Державне бюро розслідувань зареєстроване як юридична особа. Рівно через рік, 27 листопада 2018, ДБР почало виконувати правоохоронну функцію - слідчі центрального апарату і територіальних управлінь зареєстрували перші кримінальні виробництва і почали проводити досудові розслідування", - повідомив адвокат.

На його думку, це стало можливим завдяки зусиллям не тільки співробітників ДБР, а й керівництва і співробітників Секретаріату Кабміну, ГПУ, Академії прокуратури, сервісних центрів МВС, Мін'юсту, СБУ, адвокатів, представників Ради громадського контролю і багатьох інших.

Окремо Олег Шрам зазначив керівників територіальних управлінь ДБР, які за короткий термін (кілька місяців) зуміли запустити роботу всіх ТУ практично з «нуля».

На думку адвоката, зараз діяльність Бюро рухається не в тому напрямку.

"На жаль, зараз Бюро далеко від того, яким воно було ще два роки тому і набагато далі від того, яким воно було задумано і бачилося на початковому етапі створення. На певному етапі згорнули не туди, забули куди і навіщо йшли. Буває, але можна виправити, як і багато іншого", - додав екс-радник голови ДБР.

При цьому він висловив упевненість, що ДБР "все ж стане тим справжнім і потужним правоохоронним органом, для якого слова "Закон один для всіх" будуть не гаслом, а щоденною нормою".

Як повідомляв APnews раніше, ДБР проводить обшуки у екс-митника Романенко через контрабандні схем і мільярдних збитків державі.

Новини партнерів

Британські вчені винайшли аналіз крові, який визначає 50 видів раку на ранніх стадіях
У Миколаєві таксисти організували наркобізнес, а за втручання викрадали та обстрілювали людей