Нардеп Третьякова поскаржилася на зарплату в 42000 грн «брудними»

Нардеп Третьякова поскаржилася на зарплату в 42000 грн «брудними»
Читать на русском

За словами Третьякової, для якісного забезпечення роботи така заробітна плата є замалою

Народна депутатка від фракції «Слуга Народу» та очільниця комітету соцполітики Галина Третьякова поскаржилася на розмір зарплатні парламентарів. Народна обраниця вважає, що зарплата у 42000 грн замала.

Про це вона заявила в інтерв’ю hromadske, повідомляє APnews.

За словами Третьякової, для якісного забезпечення роботи така заробітна плата є замалою.

«Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народному депутату, вона замала», — вважає Третьякова.

При цьому вона уточнила, що нардепи отримують у середньому 42 000 гривень на місяць «брутто», а «на руки» (після відрахування податків) вони отримують 32-35 тисяч. Сума залежить від того, чи брав парламентар відпустку.

«Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, бо зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають, це один раз на місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати, для того, щоб це робити», — зазначила депутатка.

Водночас більшою проблемою вона вважає низькі виплати на організацію роботи народного депутата. Третьякова також зазначила, що чинна організація працюючого народного депутата не дає йому можливості «віддати все належне батьківщині під час його каденції».

Нагадаємо, раніше APnews зв'язалися з рядом політтехнологів з проханням прокоментувати скандал з Галиною Третьякової. На думку експертів, ця ситуація - яскравий приклад інформаційної атаки з боку конкурентів.

Читайте також:

Новини партнерів

МОЗ назвало області, які не готові до послаблення карантину
"Злякався, що викликали поліцію": на одному з пляжів Одеси загинув 12-річний хлопчик