Третьякова вважає, що не може бути відсторонена, оскільки скаргу подав не Поляков, а його колеги

Третьякова вважає, що не може бути відсторонена, оскільки скаргу подав не Поляков, а його колеги
Читать на русском

Третьякова пояснила свою невинність відсутністю "суб'єкта висловлювань" та "об'єкта правопорушення".

Народний депутат України Галина Третьякова написала пояснювальну записку до Регламентного комітету Верховної Ради з приводу свого усунення на п'ять пленарних засідань через неетичне висловлювання про смерть депутата Антона Полякова. Пише APnews.

Нардеп пояснила, чому її дії не мають порушення і чому ситуація взагалі не потребує розгляду.

Так посилаючись на закон "Про Регламент Верховної Ради України", Третьякова написала, що її не мають права усувати від пленарних засідань, "у зв'язку з відсутністю суб'єкта висловлювань", тобто самого Антона Полякова. Як пояснила депутат, згідно з процедурою скаргу на неї мав подавати той депутат, проти якого вона висловилася, тобто Поляков, а не його колеги.

Крім того, Третьякова зазначила, що "відсутній об'єкт правопорушення" – а саме "вимовлені образливі слова".

"Відповідно до Академічного тлумачного словника, виголошувати – це передавати голосом, вимовляти які-небудь слова, фрази. Вказую на відсутність доказів щодо висловлювання, мовлення, виголошення мною образливих слів", - написала Третьякова.

Раніше Третьякова заявляла, що не вважає свої слова "неетичними" і за власним бажанням залишати посаду голови Комітету соцполітики не буде.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, нардеп Третьякова шокувала реакцією на смерть Полякова заявивши, що після трагедії стало "на одного ворога менше". Вона аргументувала свій "коментар" "свободою слова".

Новини партнерів

Ветерана АТО, який погрожував підірвати гранату у Кабміні, випустили із СІЗО
Рада відправить у відставку ще двох міністрів - Арахамія