Третє щеплення від COVID в Україні може стати обов'язковим - Кузін

Третє щеплення від COVID в Україні може стати обов'язковим - Кузін
Читать на русском

Фінальне рішення влада ухвалить у січні 2022 року.

Третє щеплення від коронавірусу в Україні може стати обов'язковим. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в ефірі каналу "1+1".

Як зазначив сам Кузін, фінальне рішення можуть ухвалити вже у січні 2022-го року. За його словами, додаткова доза може посилювати імунітет, що вже сформувався. Особливо це буде важливо для людей із ослабленим імунітетом.

"Фінальне рішення буде ухвалено приблизно в січні. Тоді буде рішення про продовження або не продовження терміну дії сертифікату про вакцинацію. Остаточно будуть і рекомендації Європейського союзу, і ВООЗ", - заявив Кузін.

Втім, третє щеплення буде актуальним і для українців, які щепилися понад дев'ять місяців тому. У таких людей організм реагуватиме на неї як на звичайну вакцину – посиленням імунітету, наголосив головний санлікар.

Раніше APnews повідомляв, що з 2022 року в Україні дітей від п'яти років почнуть вакцинувати від COVID-19. Втім, вакцинація дітей все одно залишиться непріоритетною через низьку вакцинацію у груп ризику.

Новини партнерів

У Молдові лікарі ввели пацієнтам 7000 прострочених вакцин проти COVID-19
У Львівській області загинуло подружжя, отруївшись побутовим газом