"Треба було забути прізвище Єрмак": Дроздов прокоментував своє звільнення з "4 каналу"

"Треба було забути прізвище Єрмак": Дроздов прокоментував своє звільнення з "4 каналу"
Читать на русском

Він заявив, що залишався працювати у цьому ЗМІ після зміни керівництва, бо "мав спортивний іронічний інтерес".

Нардеп Олексій Ковальов, який нещодавно придбав "4 канал" повідомив про звільнення скандального журналіста Остапа Дроздова, який неодноразово потрапляв у поле зору через свої радикальні висловлювання. Останній стверджує, що після зміни власників каналу перед ним висунули низку "неприйнятних" вимог.

Про це APnews пише з посиланням на заяву Дроздова.

Так, сьогодні Ковальов повідомив, що "4 канал" дякує за роботу телеведучому Остапу Дроздову" та повідомляє про припинення співпраці з ним.

"Будь-які провокації, що розколюють або розхитують єдність українського народу є неприпустимими. Так само, як розпалювання ворожнечі, дискримінація чи ксенофобія", - прокоментував рішення нардеп.

Нагадаємо, останній великий скандал був, коли телеведучий назвав глядачів закритих телеканалів 112, NewsOne і Zik "імбецилами", "одноклітинними" і "щурами".

Дроздов вже прокоментував своє звільнення. За його словами, після зміни керівництва він залишався працювати у цьому ЗМІ, бо "мав спортивний іронічний інтерес".

Додавши, що перед ним нібито висунули низку вимог, серед яких "забути прізвище Єрмак, забути про збагачення влади, колишніх "слуг", які відкололись від команди, вихваляти Зеленського та "мочити" його опонентів".

Також, за його словами, для "4 каналу" ввели нову редакційну політику, за якою потрібно було "сприяти і лояльно відноситись до російської мови", "вести патріотичну риторику - "почути Донбас", запрошувати на кожен ефір членів "Слуги народу", усі тезові меседжі узгоджувати з куратором тощо.

"Брати в цьому участь є не лише неприпустимо, але й огидно. Проте кожен робить свій світоглядний вибір", - резюмував журналіст.

Раніше в інтерв'ю APnews Остап Дроздов заявив, що "імбеціли" і "одноклітинні" - невинні терміни біології, і якщо вони у когось розпалюють ненависть - треба до психолога.

Новини партнерів

Кабмін ухвалив план заходів до 2025 року щодо вступу України до НАТО
ДБР затримала чиновника КМДА на одержанні хабара у 4 млн гривень