Транзит газу через Україну продовжиться і після 2024 року - міністр енергетики Німеччини

Транзит газу через Україну продовжиться і після 2024 року - міністр енергетики Німеччини
Читать на русском

Петер Альтмайер також зазначив, що Німеччина не визнала і не визнаватиме незаконну анексію Криму.

Транзит газу через Україну продовжиться і після 2024 року Про це на саміті "Кримської платформи" заявив міністр економіки і енергетики Німеччини Петер Альтмайер, передає APnews.

"Сподіваюся на продовження наших зусиль і співпраці в рамках боротьби зі змінами клімату, енергоефективності, забезпечення надійного енергопостачання. Хочемо заявити, що постачання, транзит газу через Україну продовжиться і після 2024 року" - сказав він.

Петер Альтмайер також зазначив, що Німеччина не визнала і не визнаватиме незаконну анексію Криму. Тому ЄС запровадив санкції і неодноразово їх продовжував.

"І ми закликаємо до нових переговорів і відновлення кордонів. Енергетичне партнерство з Україною є одним із прикладів, як ми можемо зміцнювати наші зв'язки", - резюмував він.

Відзначимо, що в рамках саміту відбулася зустріч міністрів енергетики України, Німеччини і США. Обговорили, зокрема, і загрози для України через Північний потік-2. За словами Петера Альтмайера, Німеччина гарантує Україні збереження транзиту газу після 2024 року. А українська сторона в черговий раз підкреслила, що не можна дозволити РФ використовувати газ як зброю.

Раніше APnews писав, що Зеленський ініціював консультації з ЄС і Німеччиною по Північному потоку-2.

Новини партнерів

Поліція затримала чоловіка в футболці «Russia» під час підняття прапора в Одесі, - фото
У Польщі депутат-вегетаріанець подарувала мусульманам свинячі консерви, - фото