Транспортний колапс і акти вандалізму: Кернес просить Кабмін дозволити відновити роботу метро у Харкові

Геннадій Кернес
Читать на русском

За словами мера міста, харківський наземний транспорт не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену.

Мер Харкова Геннадій Кернес підписав звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням відновити перевезення пасажирів у КП "Харківський метрополітен". Про це повідомила прес-служба Харківської міської ради у п’ятницю, 20 березня.

Кернес резюмував звернення тим, що харківський наземний транспорт не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену.

"Враховуючи, що міський наземний пасажирський транспорт на сьогодні не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену, внаслідок браку необхідної кількості водіїв та рухомого складу, вважаємо за необхідне поновити перевезення населення", - йдеться в повідомленні.

За словами Кернеса, метро у Харкові щоденно перевозить близько 800 тисяч пасажирів, що становить близько 50% від загального обсягу перевезень у місті.

Зазначається, що внаслідок припинення роботи метро, протягом 18-20 березня у місті склалася достатньо складна ситуація з перевезеннями. В результаті введення обмежувальних заходів, пасажири перекривали транспортні магістралі, вчиняли акти вандалізму щодо рухомого складу та застосовували фізичне насилля до його водіїв.

Також повідомляється, що харківська поліція почала накладати штрафи на водіїв, які перевозили більше 10 пасажирів, через що вони відмовилися виходити на лінії.

Все це, у свою чергу, призвело до транспортного колапсу в місті.

Як повідомляв APNews, київський метрополітен залишатиметься закритим до 17 квітня.

Новини партнерів

Британські вчені: Обмеження через коронавірус мають тривати протягом року
Змусили вдарити себе лопатою: інженери NASA дивним способом відремонтували апарат на Марсі