Транспортний колапс. Експерт пояснив, чому Київ щодня стоїть у заторах і як цього уникнути

Транспортний колапс. Експерт пояснив, чому Київ щодня стоїть у заторах і як цього уникнути
Ексклюзив
Читать на русском

Найголовніша проблема столиці – це відсутність регулярного, швидкого та комфортного міського сполучення.

Столиця України посідає 12 місце серед міст світу з наймасштабнішими заторами на дорогах, як свідчать дані рейтингу відомої компанії з дослідження дорожнього трафіку TomTom. Тільки у 2019 році кожен пересічний автомобіліст Києва безцільно "викреслив з життя" 227 годин, що дорівнює майже 10 дням.

Редакція APnews поспілкувалася з автоекспертом Павлом Семенченком, щоб дізнатися, яким чином потрібно "перекроїти" інфраструктуру, щоб ефективно уникати транспортного колапсу у години пік в столиці.

Автоексперт нам пояснив, що до питання проблем інфраструктури потрібно підходити комплексно. Найголовніша проблема столиці – це відсутність регулярного, швидкого та комфортного міського сполучення. Люди не мають змоги залишити свій автомобіль на парковці і поїхати на автобусі, тому що:

  • не достатньо паркомісць (подекуди їх взагалі немає) біля метро,
  • маршрутки не завжди можуть забезпечити ефективне пересування містом,
  • відсутність комфорту.

"В першу чергу, має бути нормальне міське сполучення. Тобто, міський транспорт, метро, автобуси, трамваї повинні працювати нормально - швидко і зручно для громадян, в першу чергу, щоб власники автомобілів могли залишити свій транспортний засіб і пересуватися міським транспортом.

Це комплекс заходів, які вимагають поліпшення інфраструктури і громадського транспорту, поліпшення інфраструктури для особистого транспорту. Тобто, це наявність тих же парковок біля станцій метро. Принаймні, біля кожної кінцевої станції метрополітену. Також важлива наявність тих же автобусів і тролейбусів. Маршрутка - це не найкращий спосіб пересування містом. Потрібно збільшити кількість автобусів, тролейбусів, які будуть ходити, грубо кажучи, як поїзди по дорогах - швидко, регулярно, великі, зручні, комфортні і тоді люди на них будуть пересуватися. Тоді будуть залишати свій автомобіль і їхати на громадському транспорті", - наголосив Семенченко.

За його словами, пересування містом у громадському транспорті, маючи власний автомобіль – це поширена практика у багатьох успішних країнах. В Україні ж навіть велосипеду ніде проїхати.

"У всіх розвинених країнах так і відбувається. На автомобілі не сідають лише з тієї причини, що це не вигідно за часом і затратно по грошах. Паливо, парковка дорога тощо. Ставити машину ніде, не зручно - простіше сісти на автобус, на метро. А у нас виходить навпаки - на громадський транспорт сісти не завжди простіше. Всім зручніше добиратися своїм транспортом, - ось всі і їдуть своїм транспортом.

Також що стосується велосипедів. Цей транспорт у нас взагалі не розвинений…велодоріжки, велопарковки тощо", - резюмував експерт.

Павло Семенченко також додав, що однією із найголовніших причин транспортних колапсів на дорогах – є застаріла, розрахована під інший трафік машин, транспортна розв’язка.

"Транспортні розв'язки у нас старі, в основному. Дуже багато звужень, через які відбуваються пробки, багато незручних розв'язок в незручних місцях. Мало того, що їх не вистачає, так вони ще й старого зразка, розраховані під інший транспортний потік, нових у нас будується дуже мало і навіть ті, які будуються, не завжди з розрахунком на той транспортний потік, який є або який збільшиться найближчим часом", - наголосив автоексперт.

Як повідомляв APnews, Київ потрапив у ТОП-15 міст світу з найбільшими заторами на дорогах, "наздогнавши" Джакарту і Бангкок.

Читайте також:

Новини партнерів

Ляшко повідомив, чи готовий Київ до послаблення карантину
Суд переніс обрання запобіжного заходу Порошенку на липень