Транспорт під час локдауну в Україні запрацює з обмеженнями: що зміниться

Транспорт під час локдауну в Україні запрацює з обмеженнями: що зміниться
Читать на русском

Наразі інфекціоністи прорахували всі ризики, тому робота громадського і міжміського транспорту в Україні є доцільною, вважають у Кабміні.

В Україні транспорт під час жорсткого локдауну може запрацювати з обмеженнями. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова, передає УНІАН.

Коментуючи збереження роботи транспорту під час жорсткого карантину, чиновник заявив наступне:

«Від того, що відбуваються ДТП, ми не перестаємо користуватися автомобілями. У цьому випадку це більше питання самоконтролю. Якщо подивитися пропозиції, які ми озвучили ..., то мова йде про фактичному користуванні транспортом з ще більшими обмеженнями - з використанням виключно сидячих місць».

Як уточнив Олег Немчінов, українські інфекціоністи прорахували всі ризики, тому робота громадського і міжміського транспорту в Україні є доцільною.

Нагадаємо, 4 грудня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що під час жорсткого карантину в Україні продовжить свою роботу міжміський і громадський транспорт. За словами глави Кабміну, це пов'язано з тим, що транспорт не є основним джерелом активного поширення цієї пандемії.

Раніше APnews повідомляв, до 30% інфікувань COVID-19 відбувається саме в транспорті, - епідеміолог.

Новини партнерів

Омбудсмен Денісова відсторонила Лисянського від посади через побиття літнього охоронця
До 30% інфікування COVID-19 відбувається саме у транспорті, - епідеміолог