Транші від МВФ Україна отримає у три етапи: першу виплату очікують вже на початку червня

Транші від МВФ Україна отримає у три етапи: першу виплату очікують вже на початку червня
Читать на русском

За півтора роки Україна загалом отримає 5 млрд доларів

Україна отримає транші від МВФ загальною сумою у 5 млрд доларів у три етапи. Перша виплата очікується вже 5-6 червня. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода Савіка Шустера" на каналі "Україна".

За повідомленням прем'єра, на першому етапі Україна отримає 1,9 млрд доларів, а всього очікується три транші.

"Сьогодні ми завершили перемовини з МВФ. Президент провів сьогодні телефонну розмову з керівником МВФ. 5 червня ми очікуємо підписання договору та отримання першого траншу. Буде перший транш, зараз прописано 1,9 млрд долларів в червні місяці - 5-6-го очікуємо. Далі на осінь – 1,6 мільярдів, в наступному році – 1,5 млдр долларів. Ось така розбивка траншів. Програма на 18 місяців, кредит на 5 років, сумма - 5 млрд долларів", - заявив Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, умови від МВФ співпадають з напрямками реформ в Україні.

"Там є прописані необхідні структурні маяки, які Україна має виконувати з МВФ чи без МВФ, тому що ми рухаємось в сторону цивілізованого світу. Ці умови абсолютно збігаються з напрямками реформ, які відбуваються в Україні", - додав він.

Як повідомляв APnews раніше, президент Україні Володимир Зеленський сказав, на що в Україні підуть 5 мільярдів доларів від МВФ.

Читайте також:

Новини партнерів

Масові протести у США: Білий дім заблокували, правоохоронців закидали пляшками та камінням
Кримінальна розбірка кланів: МВС встановило замовників перестрілки в Броварах