"Транш потрібен": Камельчук розповів, чи загрожує Україні дефолт

"Транш потрібен": Камельчук розповів, чи загрожує Україні дефолт
Ексклюзив
Читать на русском

За словами депутата, без траншу МВФ українська економіка відстане на кілька років

Україні навряд загрожує дефолт, проте транш від Міжнародного валютного фонду потрібен. Про це повідомив народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук в ексклюзивному коментарі APnews.

"Дефолт, швидше за все, неможливий при наших золотовалютних запасах і економічних показниках, але підіймати економіку буде складно", - пояснив він.

Крім того, за словами депутата, без траншу МВФ українська економіка відстане на кілька років, а підіймати її своїми силами буде складніше.

"Транш потрібен, тому що це дешеві довгі гроші, які дозволятимуть швидше відновити. Якщо його не взяти, то ми відстанемо на кілька років це точно, і просто своїми силами буде це складніше зробити", - додав Камельчук.

Як повідомляв APnews раніше, народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук повідомив, що зараз у Верховній Раді є п’ять законопроектів.

Нагадаємо, що народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук в ексклюзивному коментарі APnews прокоментував законопроект про зміни в регламент Верховної Ради.

Новини партнерів

У Львівській області на коронавірус захворіли бійці Нацгвардії
Політична кастрація чи життєва необхідність: як змінить розклад сил у парламенті новий регламент Ради