Трамп заявив, що в Twitter без нього стало нудно і натякнув на створення власного "Трампотвіттера"

Трамп заявив, що в Twitter без нього стало нудно і натякнув на створення власного "Трампотвіттера"
Читать на русском

Також колишній президент США звинуватив Twitter в постійному переслідуванні та упередженості

Дональд Трамп заявив, що Twitter став дуже нудним після блокування колишнього президента і натякнув про створення власної соціальної мережі подібної Twitter.

Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю колишнього президента США Дональда Трампа.

Дональд Трамп дав інтерв'ю ведучому Newsmax Грегу Келлі, в якому розповів причину падіння цифрового гіганта Twitter. На думку колишнього президента, його блокування було величезною помилкою для соціальної мережі, оскільки через це Twiiter став дуже нудним без твітів Дональда Трампа, що призвело до видалення з соціальної мережі більше ніж 1000000 користувачів.

"Якщо ви подивитеся, що відбувається з Twitter, то зрозумієте в чому справа. Я розумію, що людям стало дуже нудно без мене. Мільйони видаляють цю соціальну мережу, і я їх розумію", - сказав Трамп в телефонному інтерв'ю зі свого маєтку в Палм-Біч, штат Флорида.

Також колишній президент США розповів про свої майбутні плани щодо перезапуску свого бренду в соціальних мережах, натякнувши на створення власної платформи подібної Twitter:

"Подивимось що буде. Поки що ведуться ряд переговорів з фахівцями, які в майбутньому допоможуть нам створити власну незалежну мережу. У Twitter стежили за кожним моїм кроком, постійно переслідували. Вони відзначали майже всі мої заяви, всі твіти. Це просто ганьба. Існує купа інших закордонних країн, які транслюють ганебні та жахливі речі, але в соціальній мережі до них просто немає діла. У будь-якому випадку вони стали дуже нудні. Ми не хочемо повертатися в Twitter", - підсумував Трамп.

Нагадаємо, ряд світових соціальних мереж, таких як Twitter, Facebook, YouTube та інші, назавжди заблокували офіційні акаунти Дональда Трампа після смертельних заколотів в Капітолії 6 січня. Але найбільшу образу колишній президент затаїв саме на Twitter, позаяк ця соціальна мережа була улюбленою платформою спілкування зі своїми виборцями.

Раніше APnews також повідомляв, 45-й президент США Дональд Трамп відреагував на голосування в Сенаті з приводу його імпічменту і назвав другу спробу "полюванням на відьом".

Новини партнерів

Легалізація зброї в Україні: в "СН" розповіли, коли вирішиться це питання
В Івано-Франківську масово евакуюють людей з вузів та аеропорту через повідомлення про мінування