Трамп став номінантом Нобелівської премії миру - ЗМІ

Трамп став номінантом Нобелівської премії миру - ЗМІ
Читать на русском

Дональда Трампа висунули на таку престижну премію через його участі в підписанні мирного договору між Ізраїлем та ОАЕ

Президент США Дональд Трамп потрапив в список номінантів на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє APnews з посиланням на FoxNews.

Відзначається, що член парламенту Норвегії Крістіан Тайбрінг-Йедде запропонував кандидатуру американського президента через підписання мирної угоди між Ізраїлем та ОАЕ.

"Як очікується, інші країни Близького сходу візьмуть приклад з ОАЕ, і ця угода може стати переломним моментом, завдяки якому Близький Схід стане регіоном співпраці та процвітання", - йдеться в листі норвезького парламентарія Нобелівському комітету.

На його думку, Трамп у своїх спробах встановити мир між Ізраїлем та ОАЕ зробив більше, ніж більшість інших номінантів на цю премію. Також він згадав зусилля Трампа в нормалізації відносин між Індією і Пакистаном і між Південною та Північною Кореєю.

Варто відзначити, що лауреата Нобелівської премії миру виберуть з п'яти осіб, імена яких оголосять не раніше жовтня 2021 року.

Читайте також:
Удар по Трампу через Ізраїль: політолог пояснив, кому вигідна "гаряча точка" в Лівані

Як раніше повідомляв APnews, в США Республіканська партія обрала кандидата в президенти країни, за результатами формального голосування, найбільшу підтримку отримав чинний президент Дональд Трамп.

Новини партнерів

Від "ялинки" і "гастролерів" до джерімендерінгу. Словник виборця на місцевих виборах 2020
Через два дні після "викрадення", стало відомо, де знаходиться білоруська опозиціонерка Колеснікова