Трамп скасував зустріч лідерів G7 у США: саміт пройде у відеоформаті

Дональд Трамп
Читать на русском

У зв’язку з пандемією коронавірусу у світі, лідери G7 замість зустрічі проведуть відеоконференцію.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп скасує очну зустріч лідерів країн "Великої сімки» (G7), яка мала б відбутися у червні в його резиденції в Кемп-Девіді.

Про це повідомляє Reuters.

У зв’язку з пандемією коронавірусу у світі, лідери G7 замість зустрічі проведуть відеоконференцію.

Зазначається, що глава США провів відеоконференцію з лідерами найбільших промислово розвинених країн світу на початку цього тижня і планує це повторити в квітні, травні і червні.

"Для того щоб кожна країна зосередила всі свої ресурси на реагуванні на медичні та економічні проблеми COVID-19 і за вказівкою президента Трампа, директор Національної економічної ради США і представник США по G7 2020 року Ларрі Кудлоу повідомив своїм колегам, що саміт лідерів G7, який США повинні були провести в червні в Кемп-Девіді, тепер буде проводитися за допомогою відеотелеконференціі", - повідомив офіційний представник Білого дому Джадд Дір.

Також повідомляється, що Білий дім поінформував інших членів G7 про те, що для продовження тісної координації президент США збере лідерів за допомогою відеотелеконференціі у квітні і травні, а також на цьому тижні.

Дональд Трамп планував обговорити з лідерами G7 економіку, уникаючи традиційних тем, які досить часто стоять на порядку денному. Наприклад, зміна клімату.

Глава США мав намір розмістити групу лідерів в одному зі своїх готелів у Флориді, проте плани були скасовані після критики в його адресу щодо фінансової вигоди, яку він отримає від зустрічі.

Як повідомляв APNews, Трамп заявив про наявність у США плану щодо стримування китайського вірусу.

Новини партнерів

У Києві військові Нацгвардії взяли під охорону Олександрівську лікарню
NASA тимчасово зупинило створення ракет для польотів на Місяць і Марс через коронавірус