Трамп на місяць заборонив поїздки з Європи в США через коронавірус

Трамп на місяць заборонив поїздки з Європи в США через коронавірус
Читать на русском

В ЄС вважали, що буде "не настільки радикально"

Президент США Дональд Трамп ввів нові обмеження на поїздки з Європи у зв'язку з поширенням коронавірусу. Відповідне відео опублікувала прес-служба Білого дому у Facebook.

За словами американського лідера, заборона набирає чинності в п'ятницю, 13 березня, і буде діяти наступні 30 днів. При цьому він вказав, що "сильні, але необхідні" обмеження не поширюватимуться на Великобританію, де підтверджено 460 випадків вірусу.

"Ми використовуємо всю міць федерального уряду і приватного сектора для захисту американського народу. Це найагресивніша і всеосяжна спроба протистояти іноземному вірусу в сучасній історії", - заявив Трамп.

У свою чергу, в Європі здивовані цим рішенням президента США. За даними телеканалу CNN., бельгійський дипломат не очікував настільки радикального рішення з боку Трампа.

"Кілька європейських послів у Вашингтоні повідомили CNN, що вони не знали, що це станеться, не дивлячись на те, що були в контакті з адміністрацією протягом останніх декількох днів", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв APnews, китайський коронавірус станом на ранок 12 березня забрав 4 638 життів

Новини партнерів

Пристайко розвіяв міфи щодо вступу України в НАТО
Китайський коронавірус забрав понад 4,5 тисячі життів