Трагедія рейсу МН17: суддя озвучив терміни прийняття рішення щожо підозрюваних

Трагедія рейсу МН17: суддя озвучив терміни прийняття рішення щожо підозрюваних
Читать на русском

Прокурор заявив, що фізична відсутність обвинувачених не завадить встановити правду в справі МН17

Головуючий в окружному суді Гааги у справі про катастрофу рейсу МН17 суддя Хендрік Стейнхаус встановив приблизний термін для прийняття рішення в справі про причетність чотирьох осіб до трагедії на Донбасі. Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами судді, для винесення рішення необхідно понад 14 днів.

"Рішення суду зазвичай оголошується через 14 днів після слухань. У цьому випадку це займе більше часу", - заяви Стейнхаус.

У свою чергу, адвокат сімей жертв катастрофи Пітер Лангстраат запевнив, що Ігор Гіркін, Сергій Дубинський, Олег Пулатов і Леонід Харченко рано чи пізно понесуть реальне покарання.

"Зараз ці люди під протекцією російського режиму. Але ми не знаємо, як довго цей режим буде існувати", - зазначив Лангстраат.

При цьому він не виключає, що в цій справі можуть з'явитися нові обвинувачені.

Водночас, прокурор Вард Фердінандуссе зазначив, що фізична відсутність підозрюваних в залі суду не завадить суду винести справедливий вирок.

"Те, що обвинувачені, можливо не понесуть реального покарання у разі визнання винними - не привід відмовлятися від суду. Встановити всю правду в цій справі - не менш важливо, ніж притягти до відповідальності. Тим більше, недоторканний сьогодні може постати перед судом завтра", - підсумував прокурор.

Як раніше повідомляв APnews, в рамках суду у справі про авіакатастрофу Boeing в Гаазі понад 80 родичів загиблих вимагатимуть компенсації

Новини партнерів

Через нафтову війну та коронавірус світові ринки обвалилися: чим це загрожує Україні
До хворого коронавірусом жителя Чернівців приїде лікар ВООЗ