Товарообіг між Україною та ЄС перевищив 40 мільярдів доларів

Україна - ЄС
Читать на русском

Україна ініціювала обговорення перегляду положень Угоди про асоціацію з ЄС

Торговельний оборот між Україною та Європейським союзом з січня по листопад 2019 року склав 42 мільярди доларів. Про це повідомили в прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

"Європейський ринок наразі є ключовим ринком для українського експорту. Кількість українських експортерів, які постачають свою продукцію до ЄС, постійно зростає. Вже сьогодні товарообіг з країнами ЄС становить 41,5% від загального торговельного обороту України. У січні-листопаді 2019 року торговельний оборот Україна-ЄС склав 42 млрд доларів", — повідомив заступник міністра Тарас Качка.

Зазначається, що українська сторона ініціювала обговорення перегляду положень Угоди про асоціацію та запропонувала ЄС запровадити поширення режиму внутрішнього ринку у сферах надання фінансових, телекомунікаційних, поштових та кур’єрських послуг.

"Ми підтвердили, що Україна повністю виконала зобов’язання для підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, а інституції української інфраструктури готові функціонувати в нових законодавчих умовах та дотримуватись європейських стандартів", - додав Качка.

Коментарі

ВООЗ 30 січня вирішить, чи оголошувати НС через епідемію коронавірусу
У Києві горів 27-поверховий будинок у Печерському районі

Новини партнерів