Токійський автосалон скасували через коронавірус

Токійський автосалон скасували через коронавірус
Читать на русском

Відвідувачам повернуть гроші за квитки.

Пандемія коронавируса в світі і не думає припинятися, тому організатори Токійського автосалону прийняли рішення скасувати захід. Про це з посиланням на офіційний сайт салону повідомляє APnews.

Відразу відзначимо, що мова йде не про відомого міжнародному автошоу, яке проходить по непарних роках ближче до осені. Скасування наздогнала національний автомобільний фестиваль, на якому представлені тільки японські автовиробники. При цьому основну частину експозиції зазвичай складають спеціальні версії автомобілів або тюнінг-проекти. Хоча деколи і на цьому шоу трапляються гучні світові прем'єри.

Зараз же цей захід пройде виключно в онлайн-форматі - але відповідно до початкового розкладу 15-17 січня. Організатори вже вибачилися перед покупцями і пообіцяли повернути гроші за квитки на шоу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що провідні виробники автомобілів в місяць прайду перефарбували свої логотипи в райдужні кольори. Таке рішення з боку BMW, Toyota і Mercedes-Benz зустріло шквал емоцій у користувачів соціальних мереж з країн СНД.

Новини партнерів

"Борщ наш!". Michelin виправив реліз, в якому назвав борщ російською стравою
У Харкові поховали Геннадія Кернеса, - фото, відео