Ток-шоу розвивають в політиках віртуозність, це не просто "забавка" - Карасьов

Ток-шоу розвивають в політиках віртуозність, це не просто "забавка" - Карасьов
Ексклюзив
Читать на русском

За його словами, для переговорів необхідно бути гнучким, тримати партнера в комунікації і вести його

Політик повинен уміти бути віртуозним, щоб проводити переговори з представниками інших країн. Про це повідомив український політолог Вадим Карасьов в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV.

"Як політик вміє взагалі бути віртуозним. Ось дивіться, переговори він веде. Це ж як, ви знаєте, яка це серйозна, віртуозна робота, переговори вести. Ось, Ви домовляєтеся з Донбасу, наприклад, там формула Штанмайєра", - сказав він.

За його словами, для переговорів необхідно бути гнучким, тримати партнера в комунікації і вести його.

"Це дуже віртуозне питання. Ви повинні і так, і сяк, гнучкість повинна яка бути. Ви повинні тримати партнера в цій комунікації, не поступатися йому, вести його, а не щоб він вас вів. Уявляєте, яка це величезна ось така психологічна витрата, так, витрати психологічні. І тут ти повинен бути віртуозом, вискочити, викласти. тому що завжди, тут тобі Меркель сидить - давайте вже швидше. Або там Макрон - ну, давайте вже швидше. А ось це ж дуже важливий момент", - уточнив політолог.

Карасьов зазначив, що під час політичних шоу політики можуть розвивати таку віртуозність.

"Тому ось ці всі шоу, вони не марні. Це не просто забавка. На таких шоу політик вчиться бути віртуозним. Більш того, він показує своїм потенційним виборцям, спонсорам і т. Д., Що він дійсно віртуоз своєї справи. Що його не застати зненацька. Якщо ви застали політика зненацька, значить, його суперник по переговорах, лідер іншої держави, теж може його застати зненацька. А там так - підписав, всі, тому слова не беруть. підписав Мінські угоди, то ти потім вже поїхав розповідати там, що ми там це. це не важливо. Будуть тобі тикати - ось, вони підписані. Ось ваші угоди підписані, неважливо, будьте ласкаві виконувати. Розумієте, щоб ось це ось віртуозність. Тому сучасна культура, взагалі сучасний політичний світ, медійний світ, це світ, де взагалі запит на віртуозів ", - упевнений він.

Політолог також зазначив, що слід демонструвати і інші якості і таланти, відмінні від політики, оскільки це показує громадянам всебічність політика.

"Шоу, ютуб, вечірні шоу, або там культурно - політичні шоу і т. Д., Де з музикою і т. д. Це можна поставити барабан, наприклад, і політик нехай пограє. Пограє, так? Або візьми гітару. Це ж навіть добре, якщо він вміє грати на гітарі добре. Покаже, що грані таланту у нього. що він не закомплексований, так би мовити, якась "людина у футлярі", та, яка там бубонить якісь свої речі, так, може, і правильні. А це різнобічна людина. він відкритий. він відкритий, але при цьому він віртуоз, він не дасть себе, скажімо так, застати зненацька і робити з себе відбивне м'ясо. Так, відбивну якусь, фарш якийсь", - підкреслив Карасьов.

Як повідомляв APnews раніше, український політолог Вадим Карасьов вважає, що президент України Володимир Зеленський намагається сумлінно виконувати свою роботу, проте сама посада йому не підходить.

Новини партнерів

Конгрес США закликав посилити санкції проти Москви через грубе порушення прав людини
Зеленський намагається бути сумлінним президентом, але це не його - Карасьов