Тодуров заявив, що через знищення СЕС в Україні померли тисячі людей і назвав винного

Тодуров заявив, що через знищення СЕС в Україні померли тисячі людей і назвав винного
Читать на русском

Борис Тодуров вважає, що за ліквідацію СЕС винний має понести покарання

Лікар-кардіолог і директор інституту серця Борис Тодуров заявив, що через ліквідацію санітарно-епідеміологічної служби в Україні загинули десятки тисяч людей. Він вважає, що за це повинен понести відповідальність той, хто підписав цей указ, а саме - прем'єр-міністр.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Тодурова в ефірі "Україна 24".

Борис Тодуров заявив, що ввів би максимальне покарання за фальсифікацію ліків. Зазначив при цьому, що зараз в Україні ніякого контролю за цим не здійснюється.

За його словами, сьогодні в Україні немає жодної лабораторії, яка б визначала біоеквівалентність препарату. Зазначив, що такі лабораторії повинні бути якщо не в кожній області, то хоча б якісь міжрегіональні, які б контролювали кожну партію препарату, яка заходить в цей регіон.

"Потрібно брати по флакончику і визначати біоеквівалентність, і карати тих, хто це порушує. Це не дорого коштує бюджету. Але зараз системи контролю в Україні немає. Це була доля санітарної служби в свій час, яку зруйнували і ніхто за це відповідальності не поніс. Був прем'єр-міністр - конкретна особа, конкретне прізвище, хто прийняв рішення про знищення санітарно-епідеміологічної служби в Україні", - сказав Тодуров.

І відповів, що мова йде про Яценюка.

"Після його рішення померли десятки тисяч людей від того, що ця служба була зруйнована. На мою думку, за це повинна бути кримінальна відповідальність. Але не було навіть політичної", - зазначив лікар.

Нагадаємо, APnews писав, що за словами Тодурова, українці вже сьогодні масово вакцинуються російськими вакцинами.

Новини партнерів

Суддя Вовк зобов’язав зняти підозру з судді Вовка за скаргою адвоката Зайця
Національну федерацію дзюдо України очолив Михайло Кошляк