Тодуров: Супрун приїхала в Україну, щоб зруйнувати залишки нашої медицини

Тодуров: Супрун приїхала в Україну, щоб зруйнувати залишки нашої медицини
Ексклюзив
Читать на русском

Екс-міністр МОЗ хотіла всю українську медицину віддати в приватні руки.

Лікар-кардіолог і директор інституту серця Борис Тодуров вважає, що колишній міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун зайняла свою посаду з метою "зруйнувати залишки нашої медицини".

Таку думку Тодуров висловив в інтерв'ю в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV.

Зазначається, що у Тодурова і Супрун були досить конфліктні відносини.

"Я один з перших, хто побачив у цій людині того, хто приїхав в Україну зруйнувати залишки нашої медицини. Ми дбайливо збирали з осколків, ремонтували як могли і підтримували, знову-таки, на власному ентузіазмі і впроваджували якісь технології, робили пересадки, щоб підтримати її. А тут прийшла людина, яка вирішила, що це все потрібно поламати.

У неї не було в голові уявлення, що можна побудувати, та й цілі не було такої. В її завдання входило повністю розвалити всю державну медицину з тим, щоб потім віддати це все в приватні руки", - заявив Тодуров.

За його словами, екс-міністр МОЗ хотіла всю українську медицину віддати в приватні руки. Тодуров переконаний, що головне завдання будь-якої приватної клініки - це заробляння грошей, а не лікування важко хворих.

"Це дуже деструктивний процес, тому що, як тільки це (ред. - медицина) стає приватним, - для пацієнтів це стає непідйомним. Плюс до всього - коли медицина тільки приватна, вона стає комерційною. Ніхто не дбає про те, щоб врятувати важкого хворого, ніхто не піклується про те, щоб впровадити щось енергоємне, дороге на те, що буде рятувати життя.

Що таке приватна клініка? Завдання приватної клініки - заробляти гроші.

Приватна клініка повинна бути рентабельною. Там будуть оперувати тільки тих, на кому можна заробити. Ось і різниця між державною і приватною", - сказав лікар-кардіолог.

Відзначається, що Уляна Супрун розпочала свого роду війну з Тодуровим і навіть погрожувала йому втратою керівництва над Інститутом серця.

"Це була одна із завдань дискредитації, і не тільки мене. Вони дискредитували всіх лідерів громадської думки. Хоч вони і говорили, що воювали з "совком", але методи були такі совкові, прямо 30-й рік.

За ось цієї демагогії, підтасовуванні фактів, по оцьому всьому словоблуддю. Чисто Геббельс (ред. Йозеф Геббельс - один із послідовників Гітлера) в спідниці. Така була пропаганда, що просто "совок" відпочиває", - резюмував Борис Тодуров.

Як повідомляв APnews, Борис Тодуров заявив, що перше в Україні механічне серце імплантували на голому ентузіазмі.

Новини партнерів

Україна відстає на 50 років від всього медичного світу, - Тодуров
"Ви загралися": Аваков жорстко відреагував на ослаблення карантину в Черкасах