Ткаченко розповів деталі законопроекту про медіа

Ткаченко розповів деталі законопроекту про медіа
Читать на русском

Наразі медіасфера регулюється кількома законами, які були прийняті переважно в середині 90-х років

Голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко з фракції "Слуга народу" розповів, що законопроект №2693 "Про медіа" передбачає два типи регулювання засобів масової інформації. Таку заяву він зробив під час громадського обговорення законопроєкту №2693.

"Законом передбачається два типи регулювання. Це обов'язкове ліцензування, яке стосується аудіовізуальних медіа в тому випадку, якщо мова йде про обмежений радіочастотний ресурс. В усіх інших випадках передбачена реєстрація, яка стосується онлайн-медіа, цифрових платформ тощо", - зазначив голова комітету.

Ткаченко пояснив, що наразі медіасфера регулюється кількома законами, які були прийняті переважно в середині 90-х років.

"Які суб'єкти регулюватиме цей закон? Це аудіовізуальні медіа, суб'єкти у сфері друкованих медіа, онлайн-медіа, провайдери аудіовізуальних сервісів, платформи спільного доступу до інформації, постачальники електронних комунікаційних послуг", - підкреслив він.

За його словами, розробники законопроекту виходили із законодавчих вимог Європейської конвенції з прав людини, практик Європейського суду, європейської конвенції про транскордонне телебачення, директив Європейського парламенту 2013 року та змін директиви Європейського союзу 2018 року.

Коментарі

МОЗ вжило заходів через поширення коронавірусу в Китаї
Екс-заступницю голови МЗС призначили радником голови правління Нафтогазу

Новини партнерів