"Тисячу Зеленського" отримають й українці, вакциновані за кордоном – Кабмін

"Тисячу Зеленського" отримають й українці, вакциновані за кордоном – Кабмін
Читать на русском

Необхідно надати їм можливість перенести сертифікати в "Дію", заявив прем'єр.

Українці, які вакцинувалися за кордоном вакцинами, визнаними у світі, також повинні мати доступ до президентської програми "єПідтримка". Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що громадяни теж повинні отримати переваги українського COVID-сертифіката. Зокрема йдеться і про виплату у 1000 гривень в рамках програми з підтримки бізнесу.

Про це глава уряду заявив під час селекторної наради з протидії поширенню коронавірусу, передає APnews.

"Люди, які були вакциновані за кордоном визнаними в світі вакцинами, повинні скористатися програмою президента "єПідтримка". Необхідно надати їм можливість перенести сертифікати в "Дію"", - заявив прем'єр.

Також Денис Шмигаль повідомив, що станом на сьогодні послугою скористалися вже 3,6 мільйони українців. Так звану "тисячу Зеленського" вже було перераховано 2 мільйонам громадян.

Водночас, у Міністерстві охорони здоров’я відзначили, що на виконання завдання попередньої селекторної наради було дозволено таким особам отримати український сертифікат у сімейного лікаря.

Як повідомляв APnews, українці встигли витратити 100 мільйонів гривень, отриманих за повну вакцинацію проти коронавірусу за програмою "єПідтримка".

Новини партнерів

Захист у "справі MH17" визнав наявність російських військових на Донбасі
Жінка народила в Tesla, що їхав на автопілоті