Тисяча за вакцинацію: українці за два дні купили ліків на 6,5 млн гривень

Тисяча за вакцинацію: українці за два дні купили ліків на 6,5 млн гривень
Читать на русском

Прем'єр-міністр нагадав, що президент запропонував розширити програму, щоби за рахунок цих коштів можна було сплатити комунальні послуги.

З 24 січня запрацювала ініціатива, в рамках якої українці віком понад 60 років можуть витратити "ковідну" тисячу на ліки. Лише за два дні українці витратили в аптеках 6,5 млн гривень.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

"Наразі понад 7,5 млн українців подали заявки на отримання виплат, 1,7 млрд гривень уже витрачено. З 24 січня уряд розширив дію програми для громадян старше 60 років, і лише за два дні українці купили ліків за гроші програми "єПідтримка" більш ніж на 6,5 млн гривень", - розповів прем'єр.

Він також додав, що президент країни Володимир Зеленський запропонував розширити програму "єПідтримка", щоб за рахунок "ковідних" коштів можна було сплатити за комунальні послуги, а юні українці могли витратити тисячу на освіту.

"Уряд зараз активно працює над запровадженням цієї ініціативи", – наголосив Шмигаль.

Раніше APnews повідомляв, з 24 січня пенсіонери віком від 60 років можуть витратити 1000 грн за вакцинацію в аптеках на ліки, причому зробити це можна буде як онлайн, так і офлайн.

Новини партнерів

Шмигаль заявив, що "ковідну тисячу" зможуть витратити на освіту та комуналку
Верховна Рада ухвалила закон про захист політв'язнів