Тищенко заявив, що готовий понести покарання за роботу "Велюру" на карантині

Тищенко заявив, що готовий понести покарання за роботу "Велюру" на карантині
Читать на русском

Тищенко зазначив, що якщо суспільство вважає, що він неправий і повинен понести покарання, депутат до цього готовий

Відомий ресторатор і депутат партії "Слуга народу" Микола Тищенко дав пояснення з приводу свого ресторану "Велюр". А саме - його роботи, яка тривала в період, коли іншим закладам було заборонено відкриватися.

Нардеп повідомив, що "Велюр" як і всі заклади країни, готував страви виключно на доставку і самовивіз, бронювання столиків не провадилося, як і прийом гостей. Про це APnews повідомляє з посиланням на пост депутата в Instagram.

"Я дійсно використовував приміщення ресторану для особистих зустрічей, і цього ніколи не приховував. Тим більше, що приміщення добре вентилюються і площа ресторану дозволяє проводити зустрічі з дотриманням соціальної дистанції. Більш того, я не хотів наражати на небезпеку ні себе, ні інших людей. Якщо це є порушенням закону - ресторан «Велюр» заплатить штраф, і я це проконтролюю", - заявив Тищенко.

І зазначив, що якщо суспільство вважає, що він неправий і повинен понести покарання, в незалежності від того, що написано в законі, депутат до цього готовий.

"Навіть якщо формальних порушень закону не було, я розумію, що як депутат не маю морального права так робити", - написав Тищенко.

До посту нардеп прикріпив відео, в якому представив керуючого рестораном "Велюр", а також повідомив, що буде особисто готувати і доставляти їжу з ресторану лікарям. ⠀

Раніше APnews повідомляв, чому Тищенко став епіцентром скандалів в "Слугу народу". На думку політолога Олексія Якубіна, це може бути пов'язано з роллю Миколи Тищенка в прийдешніх місцевих виборах.

Новини партнерів

Друга хвиля епідемії коронавірусу може бути значно важчою, ніж перша, - епідеміолог
У Києві з 5 травня можуть дозволити працювати кав'ярням