Тищенко стверджує, що на скандальній вечірці дружини всі присутні «вже перехворіли» і були «з тестами»

Тищенко стверджує, що на скандальній вечірці дружини всі присутні «вже перехворіли» і були «з тестами»
Читать на русском

"Я не тільки депутат, я проста людина", - пояснив свій вчинок Тищенко

Нардеп партії "Слуга народу" Микола Тищенко вперше прокоментував скандал навколо вечірки, яку влаштував для своєї дружини в розпал карантину. Він спочатку звинуватив журналістів у поширенні фейків, після - спробував виправдатися і вибачився. Додав, що готовий понести відповідальність і сприятиме в розслідуванні.

Про це APnews пише з посиланням на його пост.

Так, він стверджує, що з юридичної точки зору "святкування чого-небудь в готельних номерах готелів абсолютно не заборонено".

"Підкреслю, що мова йде саме про номери готелю, а не про ресторан - як про це, не розібравшись, написала частина журналістів. Заборони, пов'язані з обов'язковим карантином, стосуються саме ресторанів. Це легко перевірити і уточнити. Але кому це потрібно уточнювати? Тому ще раз скажу. Ніяких кримінальних або адміністративних справ немає. І штрафів відповідних за порушення карантинного режиму немає. Так як немає самого факту порушення", - сказав Тищенко.

При цьому додав, що буде повністю сприяти поліції в розслідуванні, а суму, витрачену на свято, дружина обов'язково внесе в декларацію.

Нардеп також заявив, що визнає, що подібна ситуація могла обурити українське суспільство і вибачився. Хоча і додав, що на вечірці "всі були з тестами" або вже перехворіли на коронавірус.

"Приношу свої найщиріші вибачення. Так, можливо я дозволив собі зухвалий вчинок і в цьому моя провина. Хоча на дні народженні моєї дружини було трохи більше 20 людей. Між іншим, всі вже перехворіли. Всі здавали тести на ковід за добу", - заявив Тищенко.

Додав, що мотивація такого вчинку - це мало приділеного часу сім'ї через роботу, і попросив "не піддаватися на маніпуляції", які виникають навколо цієї історії.

"І близько немає бажання порушити карантин або хизуватися подібним порушенням. І я не тільки депутат, але і проста людина, у якого теж є сім'я ... У будь-якому випадку, я визнаю свою провину перед українським суспільством і готовий нести політичну відповідальність за свої дії", - підсумував Тищенко.

Як раніше повідомляв APnews, скандальна вечірка, яку "слуга народу" Микола Тищенко влаштував для своєї дружини в розпал карантину, викликала бурю обурення в суспільстві. Журналістам вдалося з'ясувати деталі далеко не "карантинного" масового заходу в центрі Києва, адже гості заходили в готель без масок і навряд чи дотримувалися дистанції всередині.

Читайте також:

Новини партнерів

Зеленський створив конкурсну комісію для відбору нових суддів КСУ - її складом займеться Єрмак
Cкандальний репер Моргенштерн заявив, що "боїться" їхати в Україну, та скасував концерти