Тищенко привіз лимони до місця трагедії в Києві через жагу марнославства і кризу креативу, - журналіст

Тищенко привіз лимони до місця трагедії в Києві через жагу марнославства і кризу креативу, - журналіст
Читать на русском

За словами Світлани Крюкової, подібного роду піар вважається "мерзенним" в цивілізованих країнах

Нардеп і ресторатор Микола Тищенко привіз людям, у яких вибухнув будинок в Києві на Позняках, лимони. Свої дії він пояснив тим, що йому так порадили вчинити лікарі, заявляючи, що в лимонах є вітаміни. Журналіст Світлана Крюкова зазначає, що це був всього лише піар. Про це вона заявила в прямому ефірі телеканалу ZiK.

"У нього криза креативу. Тищенко, як людина, схильний до марнославства і публічного всілякого підтвердження себе як чоловіка, як політика. Мабуть, він дуже закомплексована людина, адже його прагнення потрапляти в кадр і набиватися на обговорення з пристрастю мазохіста говорить про його внутрішный світ. Подібного роду казуси з ним постійно трапляються не просто так, йому це подобається ", - заявила заступник головного редактора видання "Страна".

Крюкова зазначила, що є загальне правило піару: "якщо ти допомагаєш, то роби це мовчки". І заявила, що в Україні ж кожен раз, коли трапляється якась трагедія, знаходиться ціла категорія "долбанутих політиків", які "приїжджають і починають піаритися".

"До речі, під час виборів ви зараз побачите розквыт і красу цього піару," піару на бабусях ". Взагалі є категорія політиків, на зразок Тищенка, які дуже любить робити наступні речі: вони купують якісь продукти харчування (гречку, лимони), потім починають ходити до бабусь. І ось сидить ця бабуся в своєму жахливому кріслі, в своїй жахливій "хрущовської" квартирі, на пелюшках, яка ледве ходить і ледве розуміє, що відбувається зараз в цей момент. І бабусі на коліна викладають цю їжу і починають фотографувати і викладати знімки з різних соцмережах", - розповіла журналіст.

І звернулася до людей, щоб ті не дозволяли з собою так чинити.

"Не дозволяйте політикам фотографувати вас з тією допомогою, яку вони вам надають. Якщо вони хочуть допомогти, вони можуть це зробити і без піару, а ви маєте право сказати "ні ". Це мерзенний піар, потрібно його припиняти, в цивілізованих країнах так давно вже не роблять", - заявила Світлана Крюкова.

І зазначила, що не вважає Тищенка "придатним кандидатом" на посаду мера столиці.

Читайте також:

Новини партнерів

Закони під іноземців: навіщо уряд "задобрює" Європу і як це вплине на життя українців
Зеленський анонсував податкову підтримку галузі туризму в Україні