Тимошенко: Україна може опинитися на межі продовольчої кризи

Тимошенко: Україна може опинитися на межі продовольчої кризи
Читать на русском

За словами Юлії Тимошенко, Кабмін не ухвалив жодного рішення, яке б гарантувало продовольчу безпеку держави.

Україна може зіштовхнутися із продовольчою кризою, тому що 2020 рік через посуху буде вкрай неврожайним. На тлі цього ВО «Батьківщина» внесла постанову уряду щодо того, щоб почати закладати зерно в резервний фонд України.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву лідера ВО «Батьківщина» Юлії тимошенко під час позачергового засідання Верховної Ради у четвер, 30 квітня.

За її словами Кабмін не ухвалив жодного рішення, яке б гарантувало продовольчу безпеку держави.

"Проблема, на яку ніхто не звертає увагу. Ви розумієте, що у нас цей рік не врожайний? Ви розумієте, що посуха такого масштабу, що частина аграріїв відмовляють врожаї збирати? При цьому , жодного рішення уряду, яке б забезпечувало продовольчу безпеку держави. Ми внесли постанову уряду про те, щоб негайно почати закладати зерно в резервний фонд наш. Ніхто навіть в цю сторону не дивиться. Ви розумієте, що ми можемо опинитися на межі продовольчого розвалу України?" - наголосила Тимошенко.

Вона також анонсувала, що партія ВО "Батьківщина" спільно із фракцією "За майбутнє" подасть подання до Конституційного суду у зв’язку із ухваленням законопроекту про ринок землі.

"…Під час епідемії і всього цього балагану приймається закон про продаж сільськогосподарської землі і президент нещодавно його підписав. Це такий бенкет під час чуми. Це не закон про продаж землі, це – крадіжка української території.

Це рішення – антидержавницьке і антинаціональне.

Ми з фракцією "За майбутнє" негайно подаємо подання до Конституційного суду, щоб врятувати українську землю і ми виграємо цей суд", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews, Зеленському передано на підпис закон про ринок землі.

Новини партнерів

У ВООЗ рекомендували не припиняти вакцинацію через коронавірус
Метро Києва втратить 500 мільйонів гривень за час карантину