Тимошенко пояснив, чому в Україні були проблеми з розвезенням засобів захисту

Тимошенко пояснив, чому в Україні були проблеми з розвезенням засобів захисту
Читать на русском

Тимошенко додав, що схожа ситуація спостерігалася в питанні лабораторій

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що, коли в Україні тільки почав поширюватися коронавірус, на балансі у підприємств, що займаються логістикою, не було людей і транспорту. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Тимошенко в ефірі телеканалу ZIK.

"Було кілька проблем. Перша - те, що підприємства, які займалися логістикою, розвозить, мали у себе на балансі дві машини, три людини для розвантаження всього і доставки. Це одна проблема і з нею розбираються. Фактично це проблема, яка була у нас роками, коли знищувалася система охорони здоров'я ", - сказав він.

Тимошенко додав, що схожа ситуація спостерігалася в питанні лабораторій.

"Другий приклад точно такий же, коли два місяці тому у нас було на паперах п'ять лабораторій, коли ми зайшли туди з вірусологами, почали це все перевіряти, у нас зараз працює 38 лабораторій. Це лабораторії, які були, вони не враховувалися просто, це всі питання менеджменту і того, що робилося в Україні до цього. Ми зараз збудували величезну структуру лабораторій. у кожній області працює свій лабораторний центр", - підкреслив заступник глави Офісу президента.

Як раніше повідомляв APnews, заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко розповів, що на початку пандемії коронавірусу в країні не було засобів захисту в необхідній кількості.

Новини партнерів

З екс-президента "Укрбуду" Микитася стягнули 30 млн грн застави
Виробництва завантажені повністю: Тимошенко пояснив, чому засоби захисту закуповують за кордоном