Тіхановська заявила, що готова очолити Білорусь замість Лукашенка

Тіхановська заявила, що готова очолити Білорусь замість Лукашенка
Читать на русском

Білоруська опозиціонерка стверджує, що готова взяти на себе цю відповідальність.

Лідер опозиції в Білорусі Світлана Тіхановська заявила, що вона готова перейняти владу і очолити країну у "перехідний період". Зокрема, йдеться про момент, коли "люди з системи" сядуть за стіл переговорів з опозиціонерами.

Про це APnews повідомляє з посиланням на відеозвернення Тіхановської в Youtube.

"Всі ми розуміємо, що режим розвалюється, і за етапом тиску і протесту неминуче почнеться етап діалогу. Люди з системи опиняться в ситуації, коли їм вигідніше сісти за стіл переговорів, а не воювати з власним народом.

Мене багато хто питає, чи готова я бути лідером народу в цей момент. Так! Я офіційно заявляю, що готова очолити країну в перехідний період. Я беру на себе цю відповідальність, тому що знаю, що я не одна", - стверджує білоруська опозиціонерка.

Як стверджує Тіхановська, Координаційна рада опозиції вже розробила концепцію проведення повторних виборів президента, а також проект конституційної реформи, яка буде проведена після відходу Олександра Лукашенка.

"Ми продовжуємо тиснути на режим, працюємо над тим, щоб полегшити і прискорити перехідний період і повернути владу народу", - наголосила Світлана Тіхановська.

Як повідомляв APnews, білоруські підприємства після "народного ультиматуму" оголосили страйк.

Новини партнерів

У Москві терміново госпіталізували Барі Алібасова через передозування "Віагрою"
Нардеп "Слуги народу" в розпал засідання Ради розглядав голі цицьки