Тестування на коронавірус зробили майже всім мешканцям гуртожитку у Вишневому, - міськрада

Тестування на коронавірус зробили майже всім мешканцям гуртожитку у Вишневому, - міськрада
Ексклюзив
Читать на русском

У вівторок, 21 квітня, в гуртожитку протестували всіх мешканців, наразі очікуються результати аналізів

Після того, як 13 квітня у гуртожитку у Вишневому підтвердили коронавірус у однієї особи, мер міста розпорядився провести тестування всім мешканцям гуртожитку. Про це повідомив секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний у ексклюзивному коментарі APnews.

"Взагалі ситуацію по Вишневому дізнаємось кожного дня після того, як 13.04 було виявлено людину з позитивним результатом, доставили її до шпиталю міста Боярка. Було проведено повну дезінфекцію гуртожитку, а потім за ініціативою міського голови було проведення тестування всіх мешканців цього гуртожитку", - сказав він.

Загалом у Вишневому зафіксовано 57 хворих на коронавірус, троє з яких померли. У вівторок, 21 квітня, в гуртожитку протестували всіх мешканців, наразі очікуються результати аналізів.

"На сьогодні у нас по всьому місту 57 випадків, три з них - летальні, тестування проводитиметься ще й сьогодні. Вчора було сто осіб протестовано у гуртожитку, ми беремо мазок, лікарі нашої лікарні, потім відправляємо в лабораторію на аналізи, чекаємо на результати. За результатами сьогоднішніх тестувань, будемо розуміти, що у нас на завтра коїться", - підкреслив Пишний.

За словами секретаря міської ради, в гуртожитку проводиться дезінфекція, проте заклад знаходиться у приватній власності, тому відповідальність за це лежить також на керуючій компанії.

"Дезінфекція проводилась неодноразово. Гуртожиток знаходиться у приватній власності, це не є комунальний заклад, він не знаходиться на балансі міста, є управляючі компанії, власники, які несуть відповідальність", - вказав він.

Як повідомляв APnews раніше, у місті Вишневе в Київській області в гуртожитку зафіксували масовий спалах коронавірусу. 20 квітня там було виявлено 37 хворих, в тому числі діти, було два померлих.

Новини партнерів

Міськрада Вишневого обіцяє забезпечити гуртожиток всім, волонтери стверджують, що реальної допомоги немає
Суд може заборонити Олександру Соколову видавати накази і розпорядження ДБР