Tesla випустила червоні жіночі шорти за 69 доларів

Tesla випустила червоні жіночі шорти за 69 доларів
Читать на русском

Ілон Маск вирішив потролліть спекулянтів, які намагаються заробити на обвалі курсу акцій Tesla.

Компанія Tesla випустила незвичний товар - на сайті автовиробника в продажу з'явилися червоні жіночі шорти. Таким чином черговий жарт Ілона Маска став дійсністю.

А ще засновник Tesla таким чином відповів всім гравцям на біржі, які грають на коротких позиціях (shorts). Мета таких гравців - заробляти на падінні курсу акцій компаній. Також зовсім недавно Tesla побила свій рекорд за капіталізацією - 224 мільярди доларів. Зрозуміло, Маск не забув можливістю пожартувати над шортселлерами. Примітно, що ціна "неймовірно коротких шортів з сяючого червоного атласу з золотим оздобленням" склала 69,420 доларів. 420 - це пряме відсилання до гучної історії про викуп всіх акцій Tesla з біржі.

Втім, як часто буває з ідеями Маска, жарт вистрілила. Спочатку він повідомив, що сайт Tesla просто не впорався з напливом покупців, а зараз все шорти вже розкуплені і нових партій, швидше за все не буде. Так що якщо ви не встигли придбати ці шорти - то ось вам хоча б їх опис. Вони червоні, короткі та з золотим написом S3XY ззаду. Нагадаємо, що саме так зараз виглядає лінійка електромобілів компанії.

Читайте також:

Новини партнерів

На півночі Китаю і в Монголії зафіксовано спалах бубонної чуми
Зеленський вимагає посилити контроль за дотриманням карантину у клубах і ресторанах