Тернопільських медиків, які лікували хворих на Covid-19, відправлятимуть на самоізоляцію

Тернопільських медиків, які лікували хворих на Covid-19, відправлятимуть на самоізоляцію
Читать на русском

Наразі у Тернополі вже шість медиків підхопили коронавірус, один з них у важкому стані.

У Тернопільській області медиків, які працюють з інфікованими на коронавірус, вирішили відправляти на двотижневу самоізоляцію. Такі заходи впроваджуються з метою попередити захворюваність лікарів на Covid-19.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук на брифінгу у четвер, 26 березня.

У повідомленні йдеться, що задля реалізації такої формули задіють лікарів-інтернів, які проходили інтернатуру протягом трьох років, волонтерів та працівників медуніверситету.

"Частина медиків з Монастириської лікарні йдуть на самоізоляцію, решта залишаться на стаціонарі у районній лікарні. Основне зараз перервати коронавіруснуй ланцюжок», - наголосив Володимир Богайчук.

За його словами, з шести медиків, які захворіли на коронавірус, один підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Стан інших медпрацівників лікарні стабільний.

Відзначається, що лікарям не вистачало засобів медичного захисту, щоб уберегти себе від інфікування Сovid-19.

Як повідомляв APnews, у мерії Тернополя закликають анонімно "здавати" тих, хто повернувся з-за кордону й порушує умови самоізоляції.

Новини партнерів

Міносвіти повідомило, коли у школах закінчиться навчальний рік
Перше зараження коронавірусом виявили у ще одній області