Тернопільський депутат запропонував Зеленському підірвати ядерні бомби в Угорщині та Росії

Тернопільський депутат запропонував Зеленському підірвати ядерні бомби в Угорщині та Росії
Читать на русском

Тарас Білан вважає, що Угорщина може вдертися на територію України та анексувати Закарпаття

Депутат Тернопільської міськради Тарас Білан запропонував підірвати ядерні бомби в Будапешті, Москві та Санкт-Петербурзі, щоб "захиститися від нападу Угорщини та Росії". Про це повідомляє APnews з посиланням на його звернення до президента Володимиру Зеленському.

Приводом для подібних заяв став план створення великого "угорський" район з центром у Берегові на Закарпатті.

"Сьогодні - Угорщина. Завтра такі ж поступки зажадає Румунія. А щодо Росії - так остання відкрито готується до збройного нападу з метою захоплення Одеської, Херсонської та Миколаївської областей", - йдеться в заяві депутата.

При цьому він розповідає, що необхідно зробити для недопущення угорського вторгнення.

"Доручити" Енергоатому "спільно з науково-дослідними інститутами України в терміновому порядку створити 100-150 атомних зарядів і так званих" брудних "бомб як засобу стримування зовнішнього агресора. Боєголовки з ядерною начинкою встановити на ракети типу РК-360МЦ "Нептун" з введенням координат на території держав: Угорщина і Російська Федерація. Створити 50-100 диверсійно-розвідувальних груп з-поміж добровольців та волонтерів "першої хвилі мобілізації". Передати їм створені "брудні бомби" з наказом встановити та привести в бойову готовність біля військових об'єктів міст: Будапешт (Угорщина), Санкт-Петербург і Москва (Російська Федерація)", - зазначив Білан.

За його словами, в іншому випадку Угорщина може вдертися на територію України, використовуючи ультраправі угруповання "угорського" району для попереднього конфлікту. Таким чином, він вважає, що Україна втратить Закарпатті.

Тернопільський депутат запропонував Зеленському підірвати ядерні бомби в Угорщині та Росії

Як раніше повідомляв APnews, під час зустрічі з главою Міністерства освіти України Ганною Новосад глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто запропонував прирівняти угорську до мови корінного народу на території Закарпаття.

Новини партнерів

На Херсонщині чоловік знайшов у лісі РПГ та поїхав з ним додому на таксі
Ситуація погіршується: в Україні можуть продовжити карантин після 22 червня