Телефонують "з банків": українців попередили про нову шахрайську схему навколо "ковідної тисячі"

Телефонують "з банків": українців попередили про нову шахрайську схему навколо "ковідної тисячі"
Читать на русском

Поліція вже розслідує кілька таких справ

У поліції попередили про нову шахрайську схему навколо "ковідної тисячі". Зловмисники телефонують українцям під виглядом працівників банків та виманюють гроші.

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу поліції.

Шахраї телефонними дзвінками та повідомленнями пропонують жертвам перерахувати отримані кошти з віртуальної картки на основну - нібито задля того, щоб грошима можна було користуватись не тільки за визначеними напрямками, а за бажанням.

У поліції наголошують, що державою це не передбачено, і це лише чергова шахрайська схема. Під приводом такої маніпуляції з грошима шахраї намагаються випитати у людей номери їхніх банківських карток та інші персональні дані, щоб самостійно ними скористатися у злочинних цілях.

У поліції кажуть, що нещодавно за вищевказаною схемою були викрадені 1800 гривень з банківської картки 48-річного жителя Одеси, який погодився на пропозицію псевдопрацівників фінансової установи і надав їм конфіденційні дані своєї картки. Наразі ця справа розслідується.

Це, до речі, не єдина схема, яку вигадали шахраї навколо програми єПідтримка - працює ще одна, в якій шахраї просять українців надіслати номер картки для нарахування тисячі гривень від президента.

Новини партнерів

Невакцинований депутат Бундестагу сидітиме на засіданнях у скляному боксі
Порошенку не хочуть пом'якшувати запобіжний захід - Офіс генпрокурора