ЦВК відмовила в проведенні 5 всеукраїнських референдумів

ЦВК відмовила в проведенні 5 всеукраїнських референдумів
Читать на русском

Серед ідей для референдуму було опитування про легалізацію маріхуани.

Центральна виборча комісія прийняла рішення відмовити в проведенні п'яти всеукраїнських референдумів. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр ЦВК в Facebook.

Своє рішення в ЦВК пояснили тим, що ініціатори так і не надали необхідні документи. При цьому всі ініціативи в Центрвиборчкомі зареєстрували в один день - 14 травня.

"14 травня ЦВК зареєструвала 5 ініціативних груп всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. У ініціативних груп було 90 днів, щоб зібрати 3 мільйони підписів українців на підтримку ініціативи проведення референдуму і передати підписні листи і протокол про підсумки збору підписів Комісії", - повідомили в ЦВК.

Однак 12 серпня о 18:00 ці документи так і не подали, в зв'язку з чим ініціативи були припинені. Також в ЦВК прийняли рішення припинити повноваження офіційних спостерігачів на референдум.

Відзначається, що в ЦВК зареєстрували п'ять ініціативних груп всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо газу, продажу землі, продажу стратегічних підприємств, грального бізнесу і легалізації марихуани.

Раніше APnews повідомляв, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що питання Донбасу не можна виносити на референдум, як того хоче Зеленський.

Новини партнерів

На Київщині тракторист зорав та засіяв історичну пам’ятку - йому загрожує в’язниця
У супермаркеті Кривого Рогу на покупців обвалилася стеля, постраждав чоловік. Фото